POSLEDNÍCH 5 ZÁPASŮ


 

NHL09 LIGA FUNSITE


FB PAGE


 

 

Domů » FAQ » Teamviewer VPN

Teamviewer VPN

Návod na zprovoznění teamvieweru. Samozřejmě kdo má PUBLIC IP tak nemusí vůbec používat Teamviewer, pouze zadá svojí IP adresu protivníkovi, ale vždy musí vytvářet server on. A pokud se nepodaří tak se opět vrátí k Teamviewer.

 

1. Stáhněte si a naistalujte Teamviewer  odkaz


2. Nyní zapněte Teamviewer a pokud vytváříte připojení VPN vy, musí Vám soupeř nadiktovat id číslo (na obrázků číslo 1) (ID heslo se nemění pokud si program neodistalujete- pouze pravidelně aktualizujte), které napíšete do Partnerské ID (na obr. č.2), poté kliknete na TYP připojení VPN (na obr. č. 3), pak Připojit k partnerovi (na obr. č. 4) a na to Vám vykoskočí tabulka s heslem, které Vám nadiktuje soupeř (na obr. č. 5).

 

Teamviewr

 


 

3. Zde na obrázku vidíte jaké jsou vaše IP adresy, vidíte zde jak svoji tak i protivníkovou IP. Potom už bude záležet kdo bude vytvářet server NHL09. Pokud vy, nadiktujete soupeřovi svoji IP adresu. Pokud bude vytvářet on, tak si opíšete jeho adresu, kterou vidíte po připojení přes Teamviewer.

 

Teamviewr

 

Na závěr: Firewall nemusí být vypnutý, což pro všechny uživatelé pouze dobře. Ale mé doporučení je VYPNOUT a to zdůvodu náhodné aktualizace jakéhokoliv softwaru, mohlo by se stát že Vám spadne hra. Což by bylo nemilé. A ještě bych měl jednu poznámku: Budeme testovat server N2N, ale to pouze v tom případě pokud by se Vám nelíbil software Teamviewer.

REGISTRÁCIA DO TURNAJA FIFA 17

Predsezonný turnaj

-------------

****************

Live chat

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat